Vispārējo latviešu XXVII Dziesmu un XVII Deju svētku dalībniekiem svētku laikā piedāvājam apmeklēt ekspozīciju bez maksas!

3. jūlijs, 2023

Rakstniecības un mūzikas muzejs aicina Vispārējo latviešu XXVII Dziesmu un XVII Deju svētku dalībniekus no 30. jūnija līdz 9. jūlijam bez maksas apmeklēt dziesmusvētku tradīcijai veltīto pastāvīgo ekspozīciju Dziesmusvētku telpa Mežaparka Lielajā estrādē jeb Sidraba birzī.

No 03.07. līdz 09.07. Mežaparka Lielās estrādes teritorijas ziemeļrietumu daļā (1.,2.,3. vārti) noteikta īpaša drošības kārtība, kas ietekmē arī ekspozīcijas apskati. Šajā laikā ekspozīciju var apmeklēt tikai svētku dalībnieki, uzrādot ID kartes. (Bezmaksas biļetes saņemt nav nepieciešams)

Mežaparka Lielās estrādes koncertu dalībniekiem ieeja ekspozīcijā rindas kārtībā pie ekspozīcijas ieejas.

Kolektīvus, kas nepiedalās Mežaparka Lielās estrādes koncertos, lūdzam ekspozīcijas apmeklējumu pieteikt, rakstot e-pastā: Iveta.grava@rmm.lv vai zvanot: 29 639 444.

Piesakot apmeklējumu, lūdzam norādīt kolektīva nosaukumu, apmeklētāju skaitu, apmeklējuma dienu, laiku un kontakttālruni. Jūsu izvēlētajā dienā un laikā pie Mežaparka Lielās estrādes teritorijas 1. vārtiem kolektīvu grupu sagaidīs un pavadīs līdz ekspozīcijas ieejai. 

Ekspozīcijas darba laiki:

katru dienu 11.00-18.00,

svētdien (9. jūlijā) – 10.00-16.00.

Kā pie mums nokļūt

Visi jaunumi