“Dziesmusvētku telpa” aicina ģimenes ar skolēniem svinēt skolas sākumu ar ekspozīcijas bezmaksas apmeklējumu!

28. augusts, 2023

3. septembrī Rakstniecības un mūzikas muzeja pastāvīgā ekspozīcija “Dziesmusvētku telpa” Mežaparka Lielajā estrādē aicina ģimenes ar skolēniem svinēt jaunā mācību gada sākumu ar bezmaksas apmeklējumu.

Visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja apskatīt ekspozīciju un piedalīties dažādās aktivitātes gan ekspozīcijas pirmajā stāvā, gan otrā stāva Kopienas telpā.

Ekspozīcijas pirmajā stāvā apmeklētāji varēs iepazīties ar dziesmusvētku tradīcijas vēsturi. Savukārt Kopienas telpā visai ģimenei būs iespēja piedalīties erudīcijas spēlēs un pārbaudīt savas zināšanas par uzzināto ekspozīcijā, sajūtot sacensības garu un lieliski pavadot laiku!

Ekspozīcija atrodas Mežaparka Lielās estrādes jeb Sidraba birzs Ziemeļrietumu spārnā. Vēršam apmeklētāju uzmanību, ka Mežaparka Lielās estrādes teritorijā notiekošo pasākumu dēļ, ieeja ekspozīcijā ir tikai pa teritorijas otrajiem vārtiem!

Ekspozīcijas darba laiks:

  • Otrdien – svētdien: 11:00-18:00
  • Pirmdienās slēgts

Aicinām arī pieteikties kultūras norisei skolēniem “Dziesmusvētku 150-gadei veltītās ekspozīcijas “Dziesmusvētku telpa” iepazīšana”. Norise ir iekļauta Latvijas Skolas somas piedāvājumā.

Visi jaunumi