Brīvā laika aktivitāte “Veselīgā kultūrpastaiga” noslēgusies.

28. jūnijs, 2024

Projekts – brīvā laika aktivitāte bērniem ‘’Veselīgā kultūrpastaiga’’ ir veiksmīgi īstenots!

‘’Veselīgā Kultūrpastaiga’’ norisinājās trīs dienas no 17. līdz 19. jūnijam, katru dienu uzņemot 20 dalībniekus ekspozīcijā ‘’Dziesmusvētku telpa’’, kas atrodas vienā no zaļākajām un skaistākajām Rīgas apkaimēm – kultūras un atpūtas parkā ‘’Mežaparks’’.  Projekts tapis pateicoties veiksmīgai Rakstniecības un mūzikas muzeja ekspozīcijas ‘’Dziesmusvētku telpa’’ un Krišjāņa Barona muzeja sadarbībai, kas ļāva dalībniekiem izbaudīt daudzveidīgu kultūrizglītojošu programmu un izaugsmi veicinošas muzejpedagoģiskās nodarbības kopā ar ekspozīcijas ‘’Dziesmusvētku telpa’’ un Krišjāņa Barona muzeja pedagogiem.

Pasākuma norises laikā dalībnieki aplūkoja Mežaparka Lielo estrādi “Sidraba birzs”, apmeklēja tuvumā esošās Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nodaļas “Dauderi” muzejpedagoģisko nodarbību, kā arī piedalījās mācību ekskursijā Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā. Bērni muzicēja kopā ar ‘’Muzikālā darbnīca’’ pedagogiem un darbojās radošās apvienības  ‘’Sapnīca’’ organizētajās darbnīcās. Neizpalika arī fiziskās aktivitātes – aizraujošas spēles, rotaļas un izglītojošas pastaigas āra vidē.

Piedaloties daudzveidīgajās muzejpedagoģiskajās nodarbībās, mācību ekskursijās  un radošajās darbnīcās, dalībnieki iepazina Latvijas kultūras mantojumu, vēsturi, tradīcijas un latviskās vērtības.

Paldies vecākiem par pozitīvajām atsauksmēm, kā arī projekta organizētājiem, pedagogiem, sadarbības partneriem un dalībniekiem.

Paldies bērniem par ieinteresētību, sadarbību un draudzību!

Tiekamies nākamgad!

Foto: Eva Elizabete Zariņa

Projekts īstenots ar Rīgas Domes atbalstu.

Visi jaunumi